foto sport

// Sportovní aktivity

Za touto naší společnou zálibou stojí nejen naše láska k pohybu v nejrůznějších podobách, ale také životní filozofie sebepřekonávání, k němuž sport poskytuje nevyčerpatelné příležitosti. A protože věříme, že věk je jen záležitostí mysli, zatímco srdce zůstává vždy mladé, běhá, plave nebo jezdí na kole u nás denně téměř každý. Mnozí z nás se alespoň jednou za rok postaví na start maratonu (a většinou pak také proběhnou cílem), ale účastníme se i vícedenních běžeckých závodů a vytrvalostních plaveckých projektů. Také o radost ze sportování se chceme podělit, a tak naši zaměstnanci pořádají pravidelné akce pro širokou veřejnost, od dvoumílových závodů pro celou rodinu až po mezinárodní štafetový běh, jehož se účastní desítky tisíc lidí po celém světě.

projekty

thumb - peace run img

Peace Run

Tohoto výjimečného štafetového běhu se každoročně účastní statisíce lidí ve více než 140 zemích světa. Hořící pochodeň, kterou si běžci předávají, symbolizuje vše, co nás spojuje bez ohledu na naši národnost, kulturu a víru – totiž přátelství, porozumění a harmonii.

Navštivte stránky Peace Run >

foto běžecké závody

Běžecké závody

Cesta k běhání začala pro většinu z nás podobně: místo dobíhání autobusu jsme jednou uběhli svých prvních pár kilometrů. Pak jsme začali běhat každý den do práce, později dokonce oklikou. Když se po čase čtyřicet kilometrů přestalo zdát jako nepředstavitelná vzdálenost, vyzkoušeli jsme si svůj první maraton a zažili, co znamená zvítězit nad únavou těla a neochotou mysli. Od té doby absolvovali mnozí z našich zaměstnanců běžecké závody na 6, 12, 24 a 48 hodin, ale i závody šestidenní či desetidenní. Máme mezi sebou několik absolventů závodů Ironman, dvě mistryně České republiky v běhu na 100 km a 48 hodin, a také držitele národního rekordu v běhu na 3100 mil, nejdelším certifikovaném běžeckém závodu na světě.
Právě tato osobní zkušenost nám pomáhá při pořádání pravidelných běžeckých a vytrvalostních závodů pro veřejnost, které se konají pod hlavičkou Sri Chinmoy Marathon Teamu. Podobně, jako je naším cílem i při prodávání nářadí či dárků, také při těchto akcích se snažíme běžcům vytvořit co nejlepší služby, zázemí a jedinečnou atmosféru, která jim pomáhá objevit v sobě to nejlepší.

Navštivte stránky SCMT >

thumb-plav.jpg

Plavecké závody

Dlouho a daleko se dá nejen běhat, ale také třeba plavat. A tak jsme začali pořádat i vytrvalostní plavecké závody pro plavce nejrůznějších rychlostí... :) Například každoroční Plaveckou šestihodinovku ve Zlíně.

plavecka-sestihodinovka.cz >

foto plaveme

Plaveme přes La Manche

Už dva ze zaměstnanců Madal Bal zdolali Mt. Everest dálkového plavání – jako jednotlivci přeplavali 36 km široký Kanál La Manche. Několik dalších pak urazilo tuto trasu ve štafetě. Plaveme ale i vzdálenosti „kratší“ – například každoroční závod přes Curyšské jezero nebo štafetové plavecké závody na 12 hodin.

Videoreportáž >