foto hudba a koncerty

// Hudba a koncerty

Mnohokrát jsme se přesvědčili, že hudba, která má svůj zdroj v srdci, má jedinečnou schopnost rozpouštět bariéry a překonávat neshody mezi lidmi. Je schopná vnést klid do naší uspěchané mysli a čistou radost do našeho složitého života. Dokáže se dotknout našeho vnitřního světa, v němž je ukryto to nejlepší, co v sobě každý z nás nosí. K takové hudbě máme tedy blízko, a protože mezi našimi zaměstnanci je i řada vynikajících hudebníků a zpěváků, každoročně sponzorujeme či sami pořádáme koncerty pro veřejnost, které jsou vždy zdarma.

„Je to prostřednictvím hudby,
jak můžeme mžiknutím oka zakusit pocit
univerzální jednoty.“

–Sri Chinmoy

pořádáme

foto Agnikana's Group

Agnikana's Group

Mnohé z členek této dívčí vokálně-instrumentální skupiny znají naši zákazníci ať už z návštěv našich prodejen, nebo po hlase z telefonátů do Zákaznického střediska či administrativních oddělení. I při své náročné práci dokáží každý rok uspořádat celou řadu koncertů nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích.

Poslechněte si ukázky hudby >

foto Songs of the Soul

Songs of the Soul

Tento velký hudební projekt, který spojuje několik desítek hudebníků z Evropy a USA, se od svého vzniku roku 2008 těší stále větší oblibě veřejnosti. Komponovaná představení, která vznikla jako pocta duchovní hudbě skladatele Sri Chinmoye, přilákají každoročně tisíce posluchačů v několika zemích. Také na těchto koncertech se podílíme jak organizačně a sponzorsky, tak i jako účinkující.

Navštivte stránky Songs of the Soul >